Volám sa Jana

a svoju lásku k cestovaniu, predovšetkým k Taliansku, som pred pár rokmi zmenila na svoju prácu. Už niekoľko rokov pôsobím ako certifikovaná turistická sprievodkyňa s licenciou na Taliansko a učiteľka taliančiny. Mám rada prácu s ľuďmi, prináša mi radosť a nové priateľstvá; mám rada atmosféru tejto krajiny s ich známym sloganom „ŽI DNES A TERAZ“. Teraz, tu a naplno; nech je každý deň novým zážitkom. Svoju vášeň, lásku, nadšenie a chuť robiť veci inak, chuť mať z cestovania zážitok, ma priviedol k vytvoreniu agentúry AvA tour.

AvA tour je na trhu novou značkou, za ktorou stojí tím skúsených cestovateľov s osobnou znalosťou a mnohými kontaktmi v jednotlivých regiónoch Talianska, aktívni certifikovaní sprievodcovia s destinačnou licenciou, s viac ako desaťročnou praxou, ľudia pripravení poradiť vám a pomôcť zorganizovať akýkoľvek nápad tak, aby bolo pre vás cestovanie zážitkom. Naše produkty sú originály, ktoré predávajú renomované CK na Slovensku i v Čechách, zabezpečené proti insolventnosti. Vieme ich pripraviť  aj individuálne a zabezpečiť vám všetko potrebné.

AvA tour ctí hodnoty, akými sú odbornosť, slušnosť, poctivosť a altruizmus. Ponúkame nadštandardný servis, priateľský a individuálny prístup, unikátne služby (doslova „na mieru“), zážitkové programy, jedinečné exkurzie a najmä, poznať nepoznané, spolu s klasickými „vychytávkami“. Našim cieľom, mottom a filozofiou je „cestovanie ako zážitok. Neváhajte, napíšte nám, zavolajte, reagujeme ihneď.

Kompletné služby:

letenky
transfery z letiska
ubytovanie podľa požiadaviek
prenájom áut, motoriek a bicyklov
prenájom lodí
skupinové a individuálne výlety
kvalifikovaný sprievodca neustále k vašej dispozícii
tlmočnícke a prekladateľské služby

Čo robíme?

pobyty a výlety na mieru
teambuildingové aktivity a firemné akcie
školské výlety a detské tábory
jazykové pobyty
tanečné školy
školy varenia a pečenia
vínne cesty a degustácie
exkurzie do fabrík, fariem a rodinných podnikov
športové pobyty a aktivity (turistika, cyklistika)
futbalové zápasy
poľovačky a rybolov
jazda na veteránoch a autách známych značiek
jazda na koňoch
let balónom a vrtuľníkom
pútnické cesty
svadby vo vybranom regióne Talianska

Ubytovanie

hotely
rezidencie/rezorty
apartmány
vidiecke domy
domy na pláži
domy a byty v mestách
B&B
penzióny
kempy

Sprostredkujeme kúpu nehnuteľností v celom Taliansku so všetkými právnymi úkonmi

error: Content is protected !!