Na želanie (zovšadiaľ)

plníme Vaše sny...

Galéria:

Máte záujem? Napíšte nám:

Dôležité (neprehliadnite):

Program nie je povinný. V prípade individuálneho záujmu môžete absolvovať len vybranú časť programu. 

Prvý a posledný deň sú určené najmä na transfer a ubytovanie. Program v tieto dni sa prispôsobuje letovým poriadkom.

Rezervujte včas. Cena zájazdov je závislá na aktuálnych cenách leteniek; tie sa môžu meniť.

Pamiatky. Sprievodca nesprevádza vo vnútri pamiatok, pokiaľ to nie je v programe uvedené. 

Program:

Program na želanie naplánujeme spoločne… poznávačka, či leňošenie pri mori spestrené občasnými výletmi, zážitkové aktivity, alebo len „dolce far niente“.

V Taliansku okrem známych miest, kam smerujú davy turistov, nájdete mnohé, ktoré je možné označiť ako nekomerčné, „bohom zabudnuté“, miesta, kde sa zastavil čas. Poďte s nami spoznávať miesta „očami miestnych“ a zažiť niečo „navyše“. Budeme sa spolu prechádzať známymi miestami, spravíme si výlet na ostrovy, ale tiež spolu objavíme pláže a zákutia, ktoré navštevujú iba miestni. Poradíme vám, kde sa skvelo najete a nepreplatíte, kde sa dá kúpiť dobré víno…

Zájdeme do pistáciového či mandľového raja, na olivové plantáže a môžeme byť nápomocní pri lisovaní olív či výrobe olivového oleja, upiecť si vlastnú pizzu, vyrobiť si svoju mozarellu, ba i pravé talianske gelato či granitu, degustovať víno známych značiek, alebo degustovať víno známych osobností, vstúpiť do ateliérov módnych tvorcov, zajazdiť si na koni popri pláži pri západe slnka či jazdiť na luxusných značkových autách i veteránoch, zdolať tie naj-cyklo-trasy v Európe, preletieť vrtuľníkom ponad Etnu, vystúpiť ku kráteru Stromboli či Vezuvu… môžeme sa spolu učiť taliansky, mať lekcie varenia a mnoho ďalších skvelých aktivít… prosto, cestovanie ako zážitok. Dovolenka na želanie. Plníme Vaše sny.

*******************************************

Dovolenka na želanie. Vyberte si akýkoľvek z dvadsiatich regiónov Talianska… sme vám k dispozícii nielen pri príprave vašej dovolenky, ale aj priamo v destinácii.

 

Cena zahŕňa:

Všetko, na čom sa dohodneme.

Cena nezahŕňa:

Všetko, čo nebude obsahom našej dohody.

Info o destinácii:

Taliansko. Dve kultúrne, ekonomicky a psychologicky odlišné oblasti: sever a juh (od Ríma dole). V každom prípade, krajina plná slnka, dobrého jedla, kvalitného vína, úsmevov, priateľstva a „dolce far niente“ = sladkého ničnerobenia. Krajina, kde čas ide akosi pomalšie ako kdekoľvek inde… čo sa nestihne dnes, „facciamo domani“ (urobíme zajtra); veď, aj zajtra je deň. Dôležité je, že sme v pohode.

Taliansko. Kolíska kultúry, mekka dizajnu, módy a umenia (70 % umeleckého a kultúrneho dedičstva na svete), rodisko pizze, lasagní a prosecca, krajina s piatimi moriami, 800 ostrovmi, s úžasnými horami, s najvyšším vrchom v Európe Mont Blanc, s množstvom fascinujúcich miest a mestečiek, malebných jazier a termálnych prameňov… kde inde (v Európe) sa toto dá nájsť na jednom mieste

error: Content is protected !!