Letenky

U nás si môžete objednať letenky do celého sveta, kdekoľvek vo svete sa práve nachádzate. 

Problémy s letom?

Spoločnosti APRA, Click2Claim s.r.o. a Claim Compass sa špecializujú na pomoc cestujúcim v prípadoch, keď majú na svojich cestách problémy s letom (meškanie či zrušenie letu), alebo poškodenou batožinou. Už niekoľko rokov zaisťujú komplexnú asistenciu, overenie okolností vzniku problému a následné zaistenie finančnej, či nefinančnej kompenzácie, pokiaľ je oprávnenie nároku potvrdené. Služby prvých dvoch spoločností sa týkajú problémov s letmi v členských štátoch EÚ, spoločnosť Claim Compass vie pomôcť s kompenzáciou aj pri letoch mimo EÚ. Všetky spoločnosti disponujú sofistikovaným procesom vybavovania žiadostí, detailným prehľadom o letovej prevádzke, dlhoročnými skúsenosťami a priamym kontaktom s množstvom leteckých spoločností; práve preto je každá z nich pre cestovateľov (pri vybavovaní kompenzácií) tou najrýchlejšou a najjednoduchšou cestou, ako dosiahnuť svoje práva.

Ak chcete získať náhradu za oneskorený let podľa EU 261, musí váš let doraziť do svojho konečného cieľového miesta s oneskorením troch alebo viac hodín. Nezabudnite, že záleží na čase príletu: ak váš let odletel viac ako tri hodiny po plánovanom čase, ale pricestoval menej ako tri hodiny, nemáte nárok na náhradu.

 

Kompenzácia letového oneskorenia EÚ

EU 261 vám umožňuje nárokovať si medzi 250 a 600 €, v závislosti od vzdialenosti medzi vaším pôvodným východiskovým bodom a cieľom, ako aj od dĺžky oneskorenia v určitých prípadoch. V nasledujúcej tabuľke je uvedená suma, ktorú môžete uplatniť.

error: Content is protected !!
0
Košík
  • No products in the cart.